Ceny - hosting

Naše hostingové služby jsou založené na osobním přístupu. Nemáme pro Vás konfigurační rozhraní a starejte se. My k Vám přijdeme, všechno vysvětlíme. Nastavíme vše potřebné ve Vašich počítačích. Jsme Vám k dispozici mailem, telefonem i osobně. Tyto služby ocení především zákazníci do cca 100 km od Litoměřic, kde sídlíme.

Zřizovací poplatek
Zahrnuje návštěvu u vás, konzultaci, instalaci, zřízení domény, nastavení DNS. Konkrétní potřeby dohodneme. Ceny považujte za orientační.
1000 jednorázově
Mini
Statický web bez databáze, 3 schránky e-mail, prostor 100MB.
50 měsíčně
Standard
SQL (My, Postgre), PHP, Python, Perl. 5 schránek. Prostor 1GB.
200 měsíčně
Podle přání
Databáze, poštovní schránky, prostor, nadstandardní přístup...
dohodou měsíčně

Instalace a správa linuxových serverů

Vzhledem k velmi různorodým podmínkám u zákazníků dáváme přednost vypracování cenové nabídky až na základě osobní konzultace. Vypracování cenové nabídky je zdarma. Řádově se ceny za instalaci pohybují v rozmezí 5-15 tis.Kč, měsíční technická péče cca 1/10 ceny instalace (v ceně jsou i příští upgrade systému).

Správa sítí

Orientační cena je 500 Kč za stanici. Před zahájením děláme revizi a dokumentaci strojů a sítě (není-li) - cena řádově v tisících Kč.

Další nabídka

Antivirus NOD32
Ceny dle platných ceníků společnosti Eset.
-  
Záložní mail server
Tzv sekundární mx server, kam chodí vaše pošta, když hlavní server nejede. Po obnovení provozu je zachycená pošta předána na váš server.
50 Kč měsíčně